Кудрівські футболісти поступилися суперникам із Київщини

11 травня матч двадцять восьмого туру Чемпіонату України у Другій лізі футболісти з Кудрівки провели вдома на стадіоні «Кудрівка-Арена» проти мирівської «Дружби», одного із лідерів першості.

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

З перших хвилин футболісти з Мирівки захопили ігрову та територіальну перевагу в матчі. Втім, забити їм вдалося лише на 33-й хвилині. Іван Сомов ударом головою замкнув навісну передачу з правого флангу.

Через чотири хвилини гості забили вдруге. Максим Казаков сильним ударом з лінії карного майданчика увігнав м’яч у сітку.

У другому таймі гра перейшла у спокійне русло, так як футболісти «Дружби», вирішили поставлене на матч завдання, тому гольових моментів було небагато. Лише на останніх хвилинах матчу гості забили третій гол. Данило Колесник завершив швидку атаку «Дружби», поставивши остаточну крапку в матчі.

Отже, після поразки з рахунком 0:3 від мирівської «Дружби» кудрівські футболісти опускаються на шосту сходинці у турнірній таблиці. Лідирує у Другій лізі київська команда «ЮКСА».

Матч двадцять восьмого туру ФК «Кудрівка» проведе 18 травня вдома проти дубля львівських «Карпат».